Bema Love Bio – seria z olejkiem roucou. Żegnajcie zniszczone włosy!

Suche, zniszczone i farbowane lub rozjaśniane włosy wymagają wyjątkowej pielęgnacji i troski. Powinny być stale nawilżane i odżywiane oraz zabezpieczane przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

olejek-roucou.jpgRegenerację i wzmacnianie takich włosów trzeba zacząć od wyboru odpowiedniego szamponu i – aby wspomóc jego działanie – doboru odpowiedniej odżywki lub maski do włosów.

Takimi produktami mogą być kosmetyki firmy Bema Love Bio, która wydała specjalny szampon i maskę do włosów wzbogacone olejkiem roucou. Jest to olej, który ma wyjątkowe właściwości regenerujące, nawilżające i zabezpieczające włosy przed zniszczeniem. Olejek roucou spowalnia również efekty starzenia się włosów, zapewnia puklom wyjątkowy blask i sprężystość.

Szampon Bema Love Bio z olejkiem roucou to 200 ml produktu zamkniętego w estetycznej, białej butelce. Jest on przeznaczony dla włosów wyjątkowo zniszczonych i osłabionych farbowaniem lub częstymi stylizacjami wymagającymi działania wysokich temperatur. Olejek roucou zawarty w szamponie dba o skórę głowy, nadaje włosom połysk i regeneruje pukle. Szampon dobrze się pieni i zachwyca zapachem. Regularnie stosowany zadba również o kolor włosów farbowanych. Olejek roucou zabezpieczy włosy od nasady aż po same końce. W regeneracji i nawilżeniu włosów pomaga olejkowi roucou olej z pestek słonecznika, który świetnie nawilża i kondycjonuje włosy oraz tworzy na ich powierzchni mikroskopijny ochronny film, zabezpieczają tym samym pasemka. Warto wspomnieć, że składniki użyte w szamponie są pochodzenia naturalnego, a ten nie zawiera ponadto sztucznych barwników, ani substancji typu SLS, SLES.

Działanie szamponu do włosów z olejkiem roucou warto wspomóc maską do włosów z tej samej linii. Maseczka ma pojemność 200 ml i zamknięta jest w białym, estetycznym, plastikowym słoiczku. Jej naturalny skład pozwala nam na nałożenie jej nie tylko na włosy, ale również na skórę głowy. Olejek roucou zawarty w masce bardzo dobrze nawilży i zregeneruje skalp. Wniknie on również głęboko w cebulki włosów, sprawiając, że włosy przestaną wypadać i zaczną rosnąć mocne i gęste (olej roucou znakomicie spowalnia efekty starzenia się skóry). Maseczkę należy nałożyć na wilgotne włosy po myciu, wmasować w kosmyki oraz skórę głowy i zmyć letnią wodą po upływie 5 – 8 minut. Aby doczekać się efektów, należy stosować ją przynajmniej raz w tygodniu.