Mleczko do włosów Davines OI z olejem roucou

Widzisz – Davines OI All in One Milk Multi Benefit Beauty Treatment. Myślisz – najlepszy preparat upiększający do włosów każdego rodzaju. I mimo tego, że cena mleczka do włosów Davines jest dość wysoka, to jeden z bardziej opłacalnych zakupów. Czy to dlatego, że zawiera olej roucou? Tego dowiesz się w tym artykule.

oleje-roucou.jpgDavines to jedna z włoskich marek kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Sięgają po nie fryzjerzy z całego świata, co wcale nie jest przypadkiem. Davines Essential Haircare OI to seria produktów, które łączy nie tylko olej roucou w składzie. Wszystkie są kosmetykami najwyższej jakości, o najlepszym działaniu i najlepiej skomponowanym składzie. A do tego prezentują się bardzo ekskluzywnie, mimo minimalistycznego designu.

Jedna z ciekawszych propozycji wśród produktów z serii Davines OI to upiększające mleczko do włosów. Co powinniśmy wiedzieć o Davines OI All in One Milk?

Dla kogo?

Kosmetyk do wszystkich rodzajów włosów. Olej roucou (o dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych) sprawia, że to idealne rozwiązanie dla włosów zniszczonych, przesuszonych i osłabionych np. przez regularne poddawanie ich zabiegom stylizacyjnym.

zawiera?

Mleczko do włosów Davines OI All in One Milk to produkt, który zawiera olej roucou. To właśnie ten składnik jest najważniejszy. Dzięki niemu mleczko do włosów Davines OI Multi Benefit Beauty Treatment wykazuje działanie nawilżające, odżywiające i wzmacniające. Zawartość NNKT i cennych witamin w oleju roucou sprawia, że odmładza i regeneruje włosy.

Naturalny olejek roucou uzupełniają:

  • olej z nasion słonecznika,
  • gliceryna,
  • ekstrakt z roucou,
  • dobre, nawilżające alkohole,
  • prowitamina B5.

Jak stosować?

Sposób użycia mleczka z olejkiem roucou Davines jasno pokazuje, że to typowy produkt stylizacyjny. Ułatwia modelowanie włosów, przyspiesza suszenie, wspomaga rozczesywanie i układanie fryzur. Poprawnie użyte mleczko do włosów z olejkiem roucou Davines OI może pomóc włosom nabrać blasku i świeżości. Wystarczy osuszyć włosy ręcznikiem i nałożyć na nie niewielką porcję mleka. Po dokładnym wmasowaniu produktu we włosy można zacząć stylizację bez konieczności spłukiwania.